Nurkowanie Cypr

oferty na sylawestra

Cypr to piękna wyspa na Morzu Śródziemnym, gdzie lato trwa cały rok, a entuzjaści aktywnego wypoczynku mają całą gamę przeżyć do wyboru. Skupiliśmy się na nurkowaniu, bo magia podwodnego świata przyprawia o zawrót głowy. Organizujemy wakacyjne wyprawy na Cypr, ale po wielu zapytaniach od klientów, postanowiliśmy dołączyć te wyjazdy do naszej oferty sylwestrowe. 

Oferty sylwestrowe dla odważnych

Nurkowanie to sztuka i jeśli załapiesz bakcyla, to nie możesz bez tego żyć. Nasza doświadczona ekipa instruktorów zaraża miłością do tego sportu, więc jesteśmy pewni, że każdemu się spodoba. Oferta sylwestrowa Nurkowanie na Cyprze obejmuje 4 noclegi w Larnace w uroczym pensjonacie, a także całodziennie lekcje praktyczne. Dodatkowo, dla osób zaawansowanych organizujemy wyjazdy w bardziej ekstremalne miejsca. Zobaczycie zatopione statki, rafy koralowe, czy też tajemnicze jaskinie. Mamy swoje sprawdzone miejsca i gwarantujemy, że bajkowych zdjęć pozazdrości Wam cała rodzina. Posiadamy specjalne ceny w lokalnej wypożyczalni sprzętu, więc nie musicie przywozić ze sobą swoich skafandrów. Przez cały pobyt będziecie pod opieką pilota, który zadba o wszelkie formalności związane z pobytem.

Uczymy nurkowania dzieci i dorosłych. Zajęcia trwają po 6 godzin dziennie, a wieczorami organizujemy wieczory integracyjne. W noc sylwestrową zaprosimy Was do rodzinnej restauracji, gdzie właściciele przygotują tradycyjną kolację. Przewidujemy pokaz sztucznych ogni i tańce do białego rana. Jak widać, oferty sylwestrowe z nami nie mogą być nudne – przekonajcie się na własne oczy.

Gdzie mamy bazę?

Nasza baza nurkowa w Larnace mieści się tuż na wybrzeżu. W odległości zaledwie 500 metrów od plaży znajduje się pensjonat dla naszych gości z pokojami 2 i 3 osobowymi. Serwujemy codziennie śniadania i obiady, a rezerwacje na noclegi i posiłki przyjmujemy poprzez formularz kontaktowy. Zachęcamy też do wykupienia specjalnego ubezpieczenia zdrowotnego. 

Zachody słońca na plaży, szum morza i dzień pełen ekscytujących wrażeń, to doskonały pomysł na spędzenie urlopu sylwestrowego. Dodatkowo, w tym roku możecie przedłużyć sobie wolne aż do 6 stycznia, więc szkoda byłoby nie skorzystać. Śledźcie nas na naszym blogu, bo niebawem pojawią się u nas nie tylko oferty sylwestrowe. Wyjazdowe oferty karnawałowe to nasz nowy projekt. Gwarantujemy, że będzie w czym wybierać, bo mamy całą masę pomysłów!